ДОПОМОГА АБОНЕНТУ

Налаштування PPPoE підключення на Windows 7

Налаштування PPPoE підключення на Windows XP

Перелік найчастіших помилок PPPoE

Ошибка: 678/651 «Удаленный компьютер не отвечает» - Перевірте підключення кабелю локальної мережі. Якщо проблему не вирішили дзвоніть на номери технічної підтримки.

Ошибка: 691 «Доступ запрещен, поскольку такие имя пользователя или пароль недопустимы в этом домене» - Уважно наберіть Ім'я користувача і пароль, спочатку переконайтеся в тому, що включена англійська розкладка клавіатури і на клавіатурі відключений «Caps Lock». Якщо проблему не вирішили дзвоніть на номери технічної підтримки.

Ошибка: 769 «Указанное назначение недостижимо» - У мережевих підключеннях включіть підключення по локальній мережі. Якщо проблему не вирішили дзвоніть на номери технічної підтримки.

Ошибка: 720 «Попытка подключения не удалась поскольку удаленному и локальному компьютерам не удалось согласовать управляющие протоколы РРР» - Потрібно перевстановити драйвера на мережеву карту, якщо не допоможе, то перевстановити операційну систему на Вашому комп'ютері.

Інформація для налаштування Wi-Fi Роутерів

  • Тарифний пакет "Fiber" - в налаштуваннях WAN порта треба вибрати тип авторизації DHCP кліент або Dynamic IP.
  • Тарифний пакет "Турбо" - в налаштуваннях WAN порта треба вибрати тип авторизації PPPoE та ввести свій логін і пароль з договору.
  • Обов'язково потрібно встановити пароль на свою Wi-Fi мережу.

Інформація для налаштування DVB-C тюнера

№ Каналу Частота МГц Символьна швидкість ксим/с Модуляція QAM
1 298 6875 256
2 314 6875 256
3 330 6875 256
4 362 6875 256
5 378 6875 256

Інформація щодо перегляду IPTV

Для перегляду IPTV на комп’ютері повинен бути встановлений VLC плеєр, який можна завантажити тут, і плей-лист ks.m3u, який можна завантажити тут.